VÁŠ OBCHODNÍ A SERVISNÍ PARTNER V ČECHÁCH A NA SLOVENSKU
Vogelsang Česká republika


You want to read the text in English? Please click here.


V roce 2010 byla v České republice založena pobočka firmy Vogelsang s cílem poskytnout prodejní a servisní podporu stávajícím a novým zákazníkům v Čechách a na Slovensku.

Firma Vogelsang CZ s.r.o. má sídlo v Brně. Dceřiná společnost se úspěšně rozvijí a nadále pokračuje ve své expanzi v oblasti zemědělství a postupně rozšiřuje své aktivity v segmentu čistění odpadních vod, výroby bioplynu, chemického průmyslu, energetiky a dopravy.

Neustále optimalizujeme naše výrobky a přizpůsobujeme je trhu a potřebám našich zákazníků. Pomáháme zákazníkům k úspěchu a v práci. Vogelsang je vždy o krok napřed….LEADING IN TECHNOLOGY.

“Porozumět přáním zákazníků, přemýšlet jako oni, přinášet nápady do nepřetržitého výzkumu a vývoje. Díky tomu je dnes mnoho výrobků našeho podniku v oblasti čerpací, rozmělňovací techniky a techniky výroby bioplynu v celosvětovém měřítu na předních místech a úspěšně se používají v četných oborech.”
Michal Voronin, ředitel Vogelsang Česká republika

Neváhejte nás kontaktovat

Vogelsang CZ s.r.o.
Holandská 878/2
639 00 Brno
Czech Republic

Email: czech-republic@vogelsang.info
Telefone: +420 511 440 475

Prohlášení o ochraně dat

Příjezd k sídlu firmy

Autem:
Z dálnice D1 odbočte na Brno Centrum "exit 194 B" a potom se držte v pravém jízdním pruhu směr Brno Centrum, silnice E52 - ul. Vídeňská. Po cca 1 km se silnice rozdvojuje, držte se vpravo a jeďte po silnici č. 52 - Heršpická ulice. Na třetí světelné křižovatce, která je hned vedle Hornbachu, odbočte doprava.

Městská hromadná doprava:
Tramvaj č. 8 - zastávka Křídlovická,
Autobus č. 60 - zastávka Strážní, č. 61 - zastávka Holandská

Kancelář naleznete v centru Regus v 5. patře budovy “F”.

/ /